O NAS

Firma Melisa-Med istnieje od 1984 roku, od początku w tych samych rękach. Twórcą i właścicielem jest mgr farm. Hanna Jernas. Stabilność firmy to także adres od początku ten sam przy ul. Krasińskiego 25 w centrum Wrocławia.

 

Od stycznia 2019 roku sklep stacjonarny przechodzi do historii i zamienia się w sklep internetowy OrtoModa.pl. Zmienia się tylko forma sprzedaży na bardziej nowoczesną.

 

OrtoModa.pl podobnie, jak do tej pory Melisa-Med to sklep dla ludzi w każdym wieku, dbających o swoje zdrowie zarówno na etapie profilaktyki, jak i rehabilitacji. Firma oferuje wyroby najwyższej jakości wiodących na świecie marek. Produkty te należą do najbardziej przyjaznych pacjentowi dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i atrakcyjnego wzornictwa.

 

Motto firmy Nowe Trendy dla Zdrowia oznacza wprowadzanie ciągle nowych artykułów potrzebnych coraz bardziej wyeksploatowanym zdrowotnie ludziom, którzy nie chcą, aby niedomaganie zdrowia przeszkadzało im w czerpaniu radości z życia.

 

SMR Melisa-Med nie ma nic wspólnego z firmą o podobnej nazwie, która zajmuje się sprzedażą internetową leków roślinnych i suplementów przeważnie chińskiego pochodzenia.

HISTORIA FIRMY

  • 1984 – Powstanie Zielarni Melisa – pierwszej prywatnej we Wrocławiu z bardzo szerokim asortymentem ziół i bogatym poradnictwem ziołoleczniczym,
  • 1989 – Przekształcenie Zielarni w Skład Medyczno-Farmaceutyczny Melisa-Med i rozszerzenie asortymentu o leki roślinne i suplementy diety,
  • 1991 – Zalążek obecnej firmy – powstanie Składu Medyczno-Rehabilitacyjnego Melisa-Med. Firma staje się pionierem we Wrocławiu, wprowadzając protezy piersi Amoena, szwajcarskie pończochy uciskowe Venosan, niemieckie obuwie zdrowotne Birkenstock,
  • 1992 – 1996 – Melisa-Med bierze udział we wprowadzaniu na polski rynek nowoczesnych wyrobów medycznych m.in. protez piersi, wyrobów stomijnych pończoch uciskowych poprzez bezpośrednią współpracę i szkolenia u producentów oraz udział w licznych programach radiowych i telewizyjnych o charakterze edukacyjnym na Dolnym Śląsku.
  • 1996 – 1997 – Melisa-Med staje się dystrybutorem marek Sigvaris i Dansac.
  • 1998 – 2018 – Zgodnie z dewizą Nowe Trendy dla Zdrowia następuje ciągłe rozszerzanie oferty o nowoczesne wyroby medyczne do profilaktyki i rehabilitacji. To także ustawiczne kształcenie się młodej kadry farmaceutycznej, aby pomóc pacjentom w doborze produktu.
  • 2015 – otwarcie sklepu internetowego OrtoModa.pl, jako nowoczesnego kanału sprzedaży, który stanowi ofertę dla współczesnych ludzi dbających o zdrowie.
}

Godziny pracy

10:00 – 17:00

poniedziałek – piątek

Telefon

+ 48 575 182 982

Sklep internetowy

www.OrtoModa.pl