LASKI INWALIDZKIE

Posiadamy w ofercie laski ortopedyczne w wyjątkowo szerokim wyborze. Każda oferowana przez nas laska do podpierania została wykonana z myślą o stabilnym podpieraniu się osób z problemami ruchowymi. Natomiast elegancki i wyszukany wygląd stanowi uzupełnienie podstawowej funkcji medycznej. Uważamy, że elegancka laska w połączeniu z jej wszystkimi walorami użytkowymi przy odpowiednim dobraniu stanowić może doskonały dodatek do każdego rodzaju odzieży i stylu ubierania.

 

Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór drewnianych lasek inwalidzkich. Każda zarówno klasyczna jak i stylowa laska świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu przez cały rok w różnych warunkach użytkowych. Wśród naszych propozycji znajdziecie eleganckie laski zarówno z tradycyjnym uchwytem okrągłym, jak i te z uchwytem typu „T” lub uchwytem falistym typu „derby”. Posiadamy również w ofercie laski z gałką w postaci kulki lub kropli. Tego typu modele lasek dają dużą mobilność samej laski i dobrze sprawdzają się dla osób poruszających się szybko. Osobom poszukujacym lekkich lasek polecamy laski bambusowe

 

Uzupełnieniem oferty są nowoczesne aluminiowe laski regulowane stanowiące doskonałą alternatywę dla lasek tradycyjnych. Ze względu na zastosowane przy ich produkcji aluminium laski te są bardzo lekkie. Dodatkowo każda taka laska posiada regulację wysokości. Wiele lasek aluminiowych posiada rozmaite modne i kolorowe wzory na trzonie, co dodatkowo uatrakcyjnia ich wygląd. Wsród lasek aluminiowych proponujemy również te składane jako świetne rozwiązanie dla osób, które chcą korzystać z podparcia sporadycznie. Stanowią również pomoc dla osób podróżujących samochodem, lub środkami komunikacji miejskiej i od czasu do czasu potrzebujących laski do podpierania. Lekka laska składana doskonale sprawdza się jako laska podróżna, którą można nosić na przykład w torebce i w razie konieczności użyć.

}

Godziny pracy

10:00 – 17:00

poniedziałek – piątek

Telefon

+ 48 572 183 982

Sklep internetowy

www.OrtoModa.pl